Leírás
ABB kötődoboz 100x100x80 IP65 teli fed. kivez.
Paraméterek
| Gyártó | ABB |
| Szín | világos szürke |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Fedéllel | igen |
| Védettség | IP65 |
| Szerelési mód | falon kívül |
| Anyaga | műanyag |
| Bevezetés fajtája | kábel |
Vélemények
Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!