Leírás
KO 110/L - Doboz elágazás - gipszkarton., konfiguráció NA, okker színű, csomag - 1/28 db - a doboz használható az S-96 vagy két S-66 sorkapocs lappal, melyek válaszfallal vannak elválasztva, két különböző áramkör csatlakoztatásának lehetősége 400V feszültségig válaszfallal elválasztva
Paraméterek
| Anyag | PVC |
| Ólommentes anyag | igen |
| Önkioltó | 30 s |
| Névleges feszültség | <= 400 V |
| Névleges áramerősség | <= 16 A |
| Hőállóság | -5 - 60 °C |
| Izzó hurok teszt | 850 °C |
| Szélesség | 116 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Furat átmérője | 40 mm |
Vélemények
Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!