Leírás
KT 250/L - dobozelosztó gipszkarton, konfiguráció NB, okker szín, csomag - 1/12 db - Nagy számú kábel- és csőbevezetés, TS 35 csapágycsatorna beépítési lehetőség, a burkolat vízszintes helyzetbe állítása, a teljes oldalfal letörés lehetősége a kábelek könnyebb kezelhetősége érdekében, az alsó falon furatpontok az alsó falon
Paraméterek
| Anyag | PVC |
| Ólommentes anyag | igen |
| Önkioltó | 30 s |
| Névleges feszültség | <= 400 V |
| Névleges áramerősség | <= 16 A |
| Hőállóság | -5 - 60 °C |
| Izzó hurok teszt | 850 °C |
| Szélesség | 234 mm |
| Magasság | 176 mm |
| Mélység | 79 mm |
| Furat átmérője | 40 mm |
Vélemények
Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!