Leírás
Cariva 773722 2P+F aljzat csapófedéllel gyermekvédelemmel Legrand
Paraméterek
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Frekvencia | 50-60 |
| IP védettséghez alkalmas | IP20 |
| Ütésállóság | IK04 |
| Készülék szélesség | 81 mm |
| Készülék magasság | 81 mm |
| Készülék mélység | 48.6 mm |
| Rögzítés módja | körömmel és csavarral |
| Anyag | műanyag |
| Anyag minősége | termoplasztik |
| Felület | kezeletlen |
| Felület kivitele | fényes |
Vélemények
Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!