Leírás
A Schneider Electric Asfora vízszintes kerete EPH5800321, fehér színű, 3-as takarókeret. 225 mm, 83 mm, 9 mm a mérete. A felületkialakítása fényes és egy elegáns felső kategóriás termék érzetét kelti. IP20-as védettséggel rendelkezik. A keret ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) anyagból készül, minél ellenállóbbá téve azt. Zöld prémium termék. Higanymentes, így vigyázva a környezetre és az egészségre. Ezenkívül ez a keret kifejezetten lakossági, kis kereskedelmi célokra készült, megkönnyítve a mindennapi igények egyszerű és biztonságos kielégítését. A karcsú és elegáns formatervezésű, 6 féle színben - fehér, bézs, bronz, antracit, alumínium és acél - kapható takarókeret, minden belsőépítészeti igényt kielégít.
Paraméterek
| Sorolás száma | 3-as sorolás vízszintes |
| Anyag | ABS + PC:fedlap |
| Felületkidolgozás | Fényes |
| Magasság | 83 mm |
| Szélesség | 225 mm |
| Mélység | 9 mm |
| Telepítési mélység | 9 mm |
| Súly | 0,027 kg |
Vélemények
Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!