Leírás
A Schneider Electric Asfora vízszintes kerete EPH5800621, fehér színű, 6-os takarókeret. A keret 439 mm széles, 83 mm magas és 9 mm mély. A felületkialakítása fényes és egy elegáns felső kategóriás szerelvény érzetét kelti. IP20-as védettséggel rendelkezik. A keret ABS-ből (akrilnitril-butadién-sztirol) áll, amely a lehető legnagyobb mértékben ellenálló. Zöld prémium termék. Higanymentes, így vigyázva a környezetre és az egészségre. Ezenkívül ez a keret kifejezetten lakossági, kis kereskedelmi célokra készült, megkönnyítve a mindennapi igények egyszerű és biztonságos kielégítését. A karcsú és elegáns formatervezésű, 6 féle színben - fehér, bézs, bronz, antracit, alumínium és acél - kapható takarókeret, minden belsőépítészeti igényt kielégít.
Paraméterek
| Sorolás száma | 6-os sorolás vízszintes |
| Anyag | ABS + PC:fedlap |
| Felületkidolgozás | Fényes |
| Magasság | 83 mm |
| Szélesség | 439 mm |
| Mélység | 9 mm |
| Telepítési mélység | 9 mm |
| Súly | 0,05 kg |