Leírás
A Schneider Electric Asfora függőleges kerete EPH5810321, fehér színű, 3-as takarókeret. 83 mm, 225 mm és 9 mm a szélesség, magasság és mélység. A felületkialakítása fényes és egy elegáns felső kategóriás szerelvény érzetét kelti. IP20-as védettséggel rendelkezik. A keret ABS-ből (akrilnitril-butadién-sztirol) áll, amely a lehető legnagyobb mértékben ellenálló. A keret emellett zöld prémium termék is. Higanymentes, így vigyázva a környezetre és az egészségre. Ezenkívül ez a keret kifejezetten lakossági, kis kereskedelmi célokra készült, megkönnyítve a mindennapi igények egyszerű és biztonságos kielégítését. A karcsú és elegáns formatervezésű, 6 féle színben - fehér, bézs, bronz, antracit, alumínium és acél - kapható takarókeret, minden belsőépítészeti igényt kielégít.
Paraméterek
| Sorolás száma | 3-as sorolás függőleges |
| Anyag | ABS + PC:fedlap |
| Felületkidolgozás | Fényes |
| Magasság | 225 mm |
| Szélesség | 83 mm |
| Mélység | 9 mm |
| Telepítési mélység | 9 mm |
| Súly | 0,027 kg |